About Us

guvendik-logo-altŞirketimiz zemin kaplama malzemesi ve sızdırmazlık ekipmanları sektörlerindeki faaliyetleriyle ticari hayatına başlamıştır. Ürünleri arasında bulunan kauçuk parke imalatı ve atık su – temiz su contaları imalatıyla türk sanayisinde yerini almış durumdadır. Ayrıca kauçuk parke imalatında türkiyenin ilk imalatçısı ünvanına sahiptir.

Güvendik kauçuk 30 yıllık sektörel deneyim ve 15 yıllık firma faaliyetiyle ülkemizin her noktasındaki ürünleriyle sanayimize katma değer sağlamakta ve bünyesinde kalıphane hamurhane depolama imalat gibi birimleriyle 2000m2 tesislerimizde onlarca kişilik istihdamla faaliyet göstermektedir.

Kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimseyip müşteri memnuniyetini herşeyin üstünde tutan şirketimiz sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip etmekte ve değişen ihtiyaçlara ve pazar koşullarına hzıla uyum sağlamaktadır.

Tecrübeli yenilikçi ve dinamik kadrosuyla ar-ge yatırımlarını ağırlık veren firmamız kalite yönetimin simgesi haline gelen iso ve tse belgeleriyle de ürün kalitesi pekiştirmiş türk patent enstitüsü faydalı model belgesi almış ayrıca ülkemizin önde gelen üniversitelerin profesyonel laboratuarlarda yaptırılan özel testlerle kalitesini bir kez daha kanıtlamış durumundadır.

Kalite politikamızdan ödün vermediğimiz ürünlerimizle tedarikçilerinin ve müşterilerinin güvenini kazanan şirketimiz, müşterilerimizden aldığı güç ve güvenle her geçen gün ürün yelpazesini genişletmekte ve bu yolda büyük bir kararlılıkla büyümeye devam etmektedir.

Şirketimiz en kaliteli tesisi en uygun koşullarda hizmetinize sunmayı hedeflemekte ve bunu yaparken insan sağlığı ve çevre koşuları ön planda tutarak ülkemizin her köşesinde türk modern mimarisini estetik bir biçimde temsil edecek modern tesislerin yapımına imza atmaktadır.